İletişim Bilgileri

Bersa İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti

  • Yetkili Kişi: Beril Ötügen Savun
  • Telefon numarası: +90 (212) 223-22-66
  • +90 (554) 625-68-31
  • +90 (212) 223-37-86
  • Adres: Tarabya, Sarıyer, İstanbul, 34457, Türkiye

Temsilciliklerimiz

Sitedeki güncellemeler

“ÇOCUKLARA KELEBEKLERLE TEMİZLİK EĞİTİMİ“

“ÇOCUKLARA KELEBEKLERLE TEMİZLİK EĞİTİMİ“
Bersa'dan Renkli, Sevimli, Güvenli ve Dayanıklı Polyester Çocuk Lavaboları

24.11.2014 12:25

“ÇOCUKLARA KELEBEKLERLE TEMİZLİK EĞİTİMİ“

‘’Bersa'dan Renkli, Seviml, Güvenli ve Dayanıklı Polyester Çocuk Lavaboları"

Erken Çocukluk Eğitimi’nin önemini kavrayarak değişen dünyamızda araştıran, yenilikleri merak eden, gelişen çocuklarımızın ihtiyaçlarını geliştirme, hayata geçirebilme prensibini ilke edinmiş eğitim kurumları, anaokulları, hastane, restaurant, oteller , alışveriş merkezleri , parti evleri, belediye ve özel kuruluşların oyun alanları düzenlemelerine yönelik projeler üreten Bersa’nın son ürünü çocuklar için polyester renkli lavabolar ve aynalar.

“Yine Anaokulu, Yine Lavabo Dehşeti” haberlerine son verecek bir uygulama ile kırılmaz, dayanıklı, hafif, güvenli ve hijyen özelliği olan renkli lavabo ve aynalar kelebek, yunus, kaplumbağa gibi sevimli şekilleri ve renkleri ile dikkatleri çekiyor. Minikler için özel olarak üretilen lavabo modelleri ve aynalarla dekore edilmiş banyo ve tuvaletler onlar için özgün, eğlenceli ve güvenli bir ortam oluşturuyor. Bersa eğlenceli lavabolarla çocukları suyla barıştırıyor.

Bersa Genel Müdürü Beril Ötügen Savun, özellikle okul öncesi eğitim kurumlarında yaşanan üzüntü verici olaylardan yola çıkarak; lavaboların kırılmaz, dayanıklı ve sağlıklı olmasının önemi üzerinde durduklarını belirtti. Polyester malzemeden üretilen sevimli lavabolar istenilen şekil ve renkte olabildiği gibi, 3’lü, 4’lü tezgah şeklinde de üretilebiliyor.

Patentli çocuk lavabo modellerini çeşitlendirmek istediklerini belirten Beril Ötügen Savun, sevimli lavaboların okul öncesi eğitim kurumları, hastane, rehabilitasyon, alışveriş merkezleri, restaurant ve otellerdeki çocuk tuvaletlerinde yaygınlaşması gerektiğini belirtti.